Other lots by Sarouk
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#605
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#655Mary Dambiermont
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#574
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#500
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#416Nain
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 258 x 138 cmEstimate: € 60/100
#509
Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
#253
#194
Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#211
“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Lichte waterschade.
“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Légères traces d’humidité.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#397
Gevarieerd lot bestaande uit een porseleinen paardenkop van Lladro (H. 25 cm, een woestijnroos en een fractie van een woestijnroos, een terra cotta kunstwerkje in reliëf door Hugo Rabaey, een dekselpot van steengoed versierd met een hond en gemerkt “chaf”. Evenals een houten buste van een man met baard, gemonogrammeerd M.O.
Lot varié composé d'une tête de cheval en porcelaine de Lladro (H. 25 cm, une rose du désert et une fraction de rose du désert, une œuvre en terre cuite en relief par Hugo Rabaey, un pot à couvercle en grès à décor d'un chien et marqué chaf. Ainsi qu'un buste en bois d'homme barbu, monogrammé MONo longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#105
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550/600 -
#349
Een presenteertafeltje met afneembaar dienblad.
Une table de présentation avec plateau amovible.No longer availableDim. 55 x 37 x 60 cmEstimate: € 35/45 -
#166
#216
#557
Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
#447
#367
Une collection de timbres. Quelques petits albums avec divers timbres, principalement du quatrième quart du XXe siècle. Une boîte avec des enveloppes, chacune avec un certain nombre de timbres en vrac plus un certain nombre de séries belges plus anciennes.No longer availableEstimate: € 30/50