Other lots by Nain
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#574
#450Bachtiar
#655Mary Dambiermont
#605
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#515Sarouk
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#565Sarouk
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 258 x 138 cmEstimate: € 60/100
#355
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80/120 -
#326
Een Napoleon III étagère van zwartgelakt perenhout.
Une étagère Napoléon III en poirier laqué noir.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 80/120 -
#369
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20/30 -
#371
Een collectie oude camera’s:- Polaroid Land camera automatic 103- Polaroid Flashgun 268.- Pentax PC-55- Balda Werke Jubilette- Le Clic FS40 Fun Shooter- Kodak 35- Kodac Instamatic 100- Kodac Instamatic 355X
Une collection d'anciens appareils photo : - Polaroid Land camera automatic 103 - Polaroid Flashgun 268. - Pentax PC-55 - Balda Werke Jubilette - Le Clic FS40 Fun Shooter - Kodak 35 - Kodac Instamatic 100 - Kodac Instamatic 355XNo longer availableEstimate: € 40/50 -
#210
Een 18 K geelgouden hanger bezet met vijf kleine robijntjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de cinq petits rubis.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 220/250 -
#687
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#156
Een rijkelijk eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met gesculpteerde druiven- en bloemenranken. Gedateerd 1891.
Une riche armoire à deux portes en chêne, richement décorée de vignes sculptées et de fleurs de vigne. Datée 1891.No longer availableDim. 205 x 134 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#147
#536
#358
#40
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#178Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915
Science guidant l'industrie. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 650/850