#616
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496Bidjar
#426Tabriz
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#466
#666Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
#386Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#446Heriz
#586
#656
Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#516Bidjar
#526Louis De Poortere
#676Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#646
Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#406Bidjar
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#506Bidjar
#476
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50 / 70
#233
#346
Twee houten bidets met deksel. Zonder recipiënten.
Deux bidets en bois avec couvercle. Sans récipients.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#507
“Sint Joris”. Een groepje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.
Saint George. Un groupe d'ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z/s)Estimate: € 150 / 180 -
#388
Bouteille de pèlerin en porcelaine de Chine émaillée blanche, ornée d'un décor de dragon en relief. Haut abimé.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 190 / 220 -
#97
#1
Een paar messingen kraanvogels.
#209
Franse School van de XIXde eeuw. “Personage op een bosweg”. Olieverf op paneel. Draagt een apocriefe handtekening en een toeschrijving aan Corot. Enkele kleine witte verfspatjes.
Ecole française du XIXème siècle. Personnage sur un chemin forestier. Huile sur panneau. Porte une signature apocryphe et une attribution à Corot. Quelques petites taches blanches de peinture.No longer availableDim. 46 x 31,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#51
#513
Une boule de puzzle cantonaise sur un piédestal en ivoire richement élaboré avec des éléphants. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h:Estimate: € 700 / 750 -
#307
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#661
Kubistisch sculptuur. Gemonogrammeerd VT.
Sculpture cubiste. Monogrammée VT.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60