Other lots by Malayer
#637Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#157Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#386KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#156Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een lage spiegel als opzet.
#1Een paar messingen kraanvogels.
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
#376IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#668Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
#5Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
#74Lucien FrennetPeriod: 1999 - 1949“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945. Verfschade.
Cour intérieure. Huile sur panneau. Signée et datée 1945. Dégâts à la peinture.No longer availableDim. 32,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#42Charles“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
Pêcheurs sur le canal. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120