Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

Un tapis de laine persan noué à la main.
Dim. 255 x 154 cm
SKU: 2604220456.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #456
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #516

    Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.

    Un tapis indien en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 304 x 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #493
    Kashan

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Un couloir de laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 103 x 398 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren

    Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurer
    No longer available
    Dim. 343 x 503 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #505
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 203 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #526
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 199 x 199 cm
    Estimate: € 300
  • #495

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 153 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #556

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #396

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.

    Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 83 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #566

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.

    Deux tapis tibétains en laine.
    No longer available
    Dim. 195 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 276 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 318 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 387 x 269 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 206 x 142 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #512
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 190 x 124 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
    No longer available
    Dim. 268 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #369
    Rudolf Bikkers

    “Prelude”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.

    "Prélude". Une lithographie. Signée et numérotée 19/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 43 cm x 43 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #453
    Lolo Palazzo

    Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.

    Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #198

    “Perseus met de kop van Medusa”. Kleine versie van het beeld van Benvenuto Cellini. Met marmeren voetstuk.

    « Persée avec la tête de Méduse ». Petite version de la statue de Benvenuto Cellini. Avec socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #184

    Een lot van drie hertengeweien op muurplaat. Eén beschadigd.

    Lot de trois bois de cerf sur plaque murale. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365

    Een tabernakeltje uit olijfhout met geslepen glas met verguld metalen kruisbeeldje.

    Tabernacle en bois d'olivier avec verre taillé et crucifix en métal doré.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een neobarokke Sint-Jozef met Kind van gebeeldhouwd lindehout (palmtak manco) en een dito, kleinere Madonna met kind (hoofd hersteld). Omstreeks 1900.

    Un Saint Joseph à l'Enfant néo-baroque en bois de tilleul sculpté (branche de palmier manquante) et une plus petite Vierge à l'Enfant semblable (tête restaurée). Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 39 en 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #345

    Een rendiergewei.

    Un bois de renne.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #597

    Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.

    Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 93 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #425

    Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.

    Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163
    Royal Dux

    “Jager met buit en jachthond”. Groep van biscuit in typische bruine, gebroken witte en gouden tinten. Onderaan gemerkt met de driehoek en genummerd.

    "Chasseur avec butin et chien de chasse". Groupe de biscuits dans les tons typiques de brun, blanc cassé et doré. Marqué en bas avec le triangle et numéroté.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #669

    “Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #385

    Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.

    Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More