#596
Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
#406
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#566
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#526Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
#556
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
#505Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#506
#495
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#512Tabriz
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#493Kashan
Een handgeknoopte wollen loper.
#516
Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
#396
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
#536
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300 / 500
#580
#691
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
#9
"Paix". Une gravure. Signé et numéroté 5/30 à l'extérieur de la planche. Atelier Albert de Vrée.No longer availableDim. 22 cm x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
#263Quimper
#573
#219
Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
#267
Une tête d'ange sculptée du 18ème siècle, transformée en petite console.No longer availableDim. 20 x 38 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#426Louis de Poortere
#65
Een barok kruisbeeld van palmhout (armen hersteld), op een gepolychromeerde Lodewijk XIV-voet. Het kruis vervangen door een rudimentair exemplaar. We voegen er een kruis van zwart perenhout met plaatzilveren Christus en Lam Gods aan toe.
Un crucifix baroque en palmier (bras restaurés), sur un socle polychrome Louis XIV. La croix remplacée par une croix rudimentaire. Nous ajoutons une croix en bois de poirier noir avec plaque d'argent Christ et Agneau de Dieu.No longer availableDim. H. 61 & 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#674Val Saint-Lambert
#279Alfons RubbensPeriod: °1944
“Blankenberghe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Blankenberghe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 120 / 180