Similar lots by type
-
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 115 cmEstimate: € 40/50 -
#526Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 199 x 199 cmEstimate: € 300 -
#566
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60/80 -
#466
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 276 x 185 cmEstimate: € 100/150 -
#493Kashan
Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir de laine noué à la main.No longer availableDim. 103 x 398 cmEstimate: € 100/120 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 255 x 154 cmEstimate: € 80/120 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250/400 -
#516
Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
Un tapis indien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 304 x 218 cmEstimate: € 200/300 -
#512Tabriz
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 190 x 124 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurerNo longer availableDim. 343 x 503 cmEstimate: € 300/500 -
#495
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#406
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir de laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 268 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#396
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. 83 x 59 cmEstimate: € 100/140 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#596
Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
Deux tapis tibétains en laine.No longer availableDim. 195 x 91 cmEstimate: € 30/40 -
#556
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#505Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50/60 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#381
Drie stuks gesculpteerd Chinees spek-/ zeepsteen, bestaande uit een groepje met draak en vaasjes, een groepje met vogels en bloemen en een Boeddhabeeldje.
Trois pièces en stéatite chinoise sculptée, composées d'un groupe avec dragon et vases, d'un groupe avec oiseaux et fleurs et d'une statue de Bouddha.No longer availableDim. h: 15 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#33“Lilac time - Empire”.
Een porseleinen theepot met meerkleurig bloemen. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine aux fleurs multicolores. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/55 -
#296
Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80/120 -
#113Val Saint Lambert
“Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
« Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240 -
#373
Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableDim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30/40 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#680
Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.
Un lot de 11 boucles d'oreilles simples et un pendentif de 18 carats sertis d'une émeraude, d'une perle et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 200/250 -
#548
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages entourés de fleurs et d'oiseaux. Avec un cadre en métal plaqué or avec deux anses et quatre pieds. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100/120 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé sc
Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150/200 -
#401
“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
"Le couple marié". Un groupe de porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 85/90 -
#679
Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.
Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#465
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw. (blad gebroken)
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé)No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120/200