#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#825Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#735Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#575KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#842Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#806Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
#405Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#773Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#394Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#420Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#782Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#775HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#455Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#655SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#635Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60
#715Een kruisbeeld van gepolychromeerd en goudgepatineerd plaaster met een verzilverde corpus en een voorstelling van het Lam Gods aan de basis. Onder grote stolp.
Un crucifix en plâtre polychrome et patine doré au corpus argenté et une représentation de l’Adoration de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#428Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
#780Een wingchair van gesculpteerd hout in Régencestijl.
Une chaise ‘wingchair’ en bois sculpté, style Régence.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 200 / 240 -
#90Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,92 gEstimate: € 300 / 400 -
#233Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique en bois d’un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 140 / 160 -
#178“Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#374Jan WaterschootPeriod: 1892 - 1968Ets en gesigneerde postkaart van Stijn Streuvels. Bijgevoegd zijn twee postzegels met beeltenis van Stijn Streuvels.
Eau-forte et photographie autographiée représentant Stijn Streuvels. Nous ajoutons deux timbres postes représentant l’écrivain.No longer availableDim. 9 x 6 cm (ets)Estimate: € 25 / 35