Other lots by Kilim Gaschgai
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#620NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#630Een machinaal blauw wollen tapijt.
#659MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#676BelouchEen handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#616KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven.
Un tapis d’Orient en laine noué main, décorations de motifs de fleurs.No longer availableDim. 365 x 270 cmEstimate: € 300 / 500 -
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#744Ingrid Brullemans“Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.
”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,76 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#459Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.
Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee centrale diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux diamants centraux ayant un poids total de ± 0,60 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 900 / 1000 -
#204“Het laatste oordeel. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Crispain Van den Broeck. (1524 - 1588) Herdoekt.
”Le jugement dernier”. Huile sur toile. Dédiée à Crispain Van den Broeck. (1524 - 1588). Retoillée.No longer availableDim. 111 x 75 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
#69Kees Van den Bree“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#314“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
#542Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
Une gravure africaine en bois.No longer availableDim. l: 102,5 cm; h: 30,5 cmEstimate: € 30 / 40