Similar lots by type
-
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250/300 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100/150 -
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kilim noué main.No longer availableDim. 164 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#662
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80/120 -
#625Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300/500 -
#672
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20/40 -
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 178 x 131 cmEstimate: € 100/120 -
#742
Een antiek Kelimtapijt. Recent gerestaureerd in Perzië.
Un tapis Kilim ancien. Restauration perse récente.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#846
Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.
Une carpette Mori-Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 63 cmEstimate: € 30/40 -
#209
Een Brussels wandtapijt met een pastoraal landschap in de geest van Adriaen Van de Velde. Einde XVIIe eeuw.
Un tapis mural de Bruxelles, paysage pastoral dans l’esprit de Adriaen Van de Velde. XVIIème siècle.No longer availableDim. 289 x 306 cmEstimate: € 3000/4000 -
#45
“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
”Kennedy”. Un pendentif en or jaune 9 ct sertie d’une pièce de 24 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 130/180 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750/850 -
#652
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400/600 -
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#635Goum
Een handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
Un tapis en coton mercerisé (Goum en soie selon l’étiquette).No longer availableDim. 280 x 184 cmEstimate: € 300/500 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#905
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 222 cmEstimate: € 300/500 -
#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
Une carpette Caucase nouée main.No longer availableDim. 250 x 137 cmEstimate: € 80/100 -
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#578
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages die huishoudelijke taken uitvoeren. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages en train de faire des tâches ménagères. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#851
Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een knikkend negertje.
Une tirelire en plâtre polychrome en forme de petit nègre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#881
Een Friese staartklok met handbeschilderde wijzerplaat.
Une pendule à queue frisonne à cadran peint à la main.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100/150 -
#405
Een kleine hangvitrine met twee schuifdeuren.
Une petite vitrine à deux portes coulissantes.No longer availableDim. h: 62 cm l: 145 cmEstimate: € 50 -
#669
Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#466
Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#309A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Schuurtje op een zonnige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180/200 -
#194Daniël Herbert Van der PollPeriod: 1877 - 1963
“Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 107 cmEstimate: € 400/600 -
#121
“Geknield naakt”. Een beeldje van brons. Onderaan gemerkt.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60/80