Other lots by Gabbeh
Similar lots by type
-
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 303 x 197 cmEstimate: € 120/200 -
#706Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 350 x 254 cmEstimate: € 200/240 -
#626Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 200/300 -
#486
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
Deux petits tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 70 en 90 x 75 cmEstimate: € 40/50 -
#646Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 183 x 129 cmEstimate: € 80/100 -
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
Deux carpettes Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 160 x 80 & 155 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
Un tapis de prière en laine nouée main.No longer availableDim. 98 x 63 cmEstimate: € 40/60 -
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
Un lot de quatre carpettes et couloirs Mori.No longer availableDim. 175 x 68 cm (grootste)Estimate: € 25/50 -
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
Deux carpettes antiques orientales noués main.No longer availableDim. 160 x 106; 186 x 120Estimate: € 120/200 -
#716
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 295 x 199 cmEstimate: € 120/200 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 210 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300/500 -
#766Amanaban
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200/260 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#636Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 197 cmEstimate: € 80/120 -
#666Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 289 x 200 cmEstimate: € 120/200 -
#846
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 110 cmEstimate: € 25/35 -
#696Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 120/200 -
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20/40 -
#836Balluch
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 90 cmEstimate: € 35/50 -
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#733Cristal d’arques
Een glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.
Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#891
Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#143Royal Dux
“Jager met zijn hond en hun buit”. Een beeld van blauw-wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Stukje gewei afgebroken.
”Chasseur et chien avec leur butin”. Une statue en porcelaine bleue et blanche dorée. Marque sous la base. Petit dégât au bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#489Hans BeersPeriod: Zevenbergen 1946
“Vrouwelijk naakt met halsketting”. Een lithografie. In de plaat gesigneerd.
”Nu féminin avec collier”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#533
Drie, in twee delen opgedeelde gesculpteerde Afrikaanse slagtanden, versierd met een krokodil en een slang. Eerste helft XXe eeuw.
Trois défenses d’éléphants en deux parties chaque sculptées, décoration d’un crocodile et d’un serpent. Travail africain.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 150/200 -
#530Dinh Van Paris
Een halssnoer bezet met parels en 18 karaats geel gouden bolletjes en slot. (te herstellen).
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400/500 -
#9
Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
Deux éditions en relation avec Alfred Ost.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#559
“Dame aan zee”. Olieverf op paneel.
”Femme et la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 500/800 -
#481
Een lot recente postzegels vanaf de jaren ‘60.
Un lot de timbres postes récents débutant dans les années ‘60.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#435Swatch Quartz
Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#192Jan Van HeelPeriod: 1898 - 1900
“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Clown”. Huile sur toile. Signée et datée ‘68.No longer availableDim. 99 x 79 cmEstimate: € 1300/1500