#496Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#826Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#776MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#746HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#666HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#836BalluchEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#596GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#636ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 197 cmEstimate: € 80 / 120
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#424Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.
#94Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Intérieur de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#510Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 1,50 ct.
#126Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50