#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#696Hamadan
#846
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#836Balluch
#616Gabbeh
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#626Koliai
#596Gabbeh
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#726
#666Heriz
#686Gabbeh
#756
#716
#766Amanaban
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#646Tabriz
#656Tabriz
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#706Heriz
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500
#520
Een 18 karaats geel gouden armband.
#553
#420
Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXXNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#701
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#181
“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
#152Frans Van GielPeriod: 1892-1975
“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953
“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#378Val St. Lambert
#151Louis Leloup
#96
Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
#312
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50