Other lots by Tabriz
#596Gabbeh
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#666Heriz
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#626Koliai
#836Balluch
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#756
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#696Hamadan
#726
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#716
#846
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#686Gabbeh
#636Shiraz
#616Gabbeh
#706Heriz
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#766Amanaban
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 332 x 242 cmEstimate: € 200 / 260
#870
Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015
#685Dinh Van
Een zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#201
#885Il Bisonte
Een zilveren gegraveerde armband bezet met koraal in originele doos.
Un bracelet en argent gravé serti de corail, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#811P&S
#275
Een 18 karaats wit gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
#877h: 10 cm, b 20 cm
#645
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#450
Vijf verschillende paren oorbellen van 18 karaat.
Cinq paires de boucles d’oreilles différentes 18 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 100 / 150 -
#39Emile Muyens
#717
Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200