#756
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706Heriz
#656Tabriz
#616Gabbeh
#626Koliai
#686Gabbeh
#846
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#766Amanaban
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#726
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#666Heriz
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#646Tabriz
#636Shiraz
#696Hamadan
#716
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#596Gabbeh
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 180/240
#47
Een polychroom cloisonné ei.
#427
Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#904
Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#284Seaton
#96
Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
#307
Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#238
#544Mary Verloop VLB
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#299Ida Vander Veken
“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#471
Twee kleine schoteltjes van Chinees porselein met een famille rose-decor.
Deux petits plats en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#357
Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.
#54
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 100/120