#616Gabbeh
#766Amanaban
#656Tabriz
#646Tabriz
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#596Gabbeh
#636Shiraz
#496
Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#706Heriz
#696Hamadan
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#476
Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#736
Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#846
#776Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#686Gabbeh
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#666Heriz
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#716
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#726
#626Koliai
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 200 / 300
#6
Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#317Von Schierholz
#655Dinh Van
Een zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#369Max Olsson
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#787
#785
Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#87
Een paar witmetalen poppenstoelen.
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#390
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650