#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#814Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#326Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300
#650Boucheron“Jaïpur.” Een parfum van 15 ml in cadeauverpakking.
“Jaïpur”. Parfum de 15 ml en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#687Een miniatuur samoeraihelm op houten staander.
#159Pierre Cremers“Stilleven met bloesem en Satsuma wierookbrander” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs de printemps et encensoir Satsuma”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507Een Nankingvaasje van meerkleurig aardewerk met een krijgersdecor. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Petit vase Nankin en faïence polychrome au décor de guerriers. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#208Een paar zuilvormige kandelaartjes van massief zilver. Londense keuren, tijdperk Victoria. Losse wasvangen, waarvan één opnieuw moet gesoldeerd worden.
Paire de bougeoirs en forme de colonnes en argent massif. Poinçons de Londres, époque Victoria. Bobèches amovibles dont une à réparer.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 29,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#441Royal Doulton & Co.“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
#463BequetEen grote schaal en een bord van blauw en wit aardewerk met vergulde details en versierd met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een balustervaas van opaalglas met een handgeschilderd romantisch decor aan toe.
Une coupe et une assiette en faïence bleue et blanche aux détails dorés. Décor d’oiseaux. Marque sous la base. Nous ajoutons un vase balustre en opaline à décor romantique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#616Een ronde tafel op zeshoekige centrale poot in Directoire-stijl. Met wit marmeren blad en versierd inlegwerk. XIXde eeuw. Slijtage aan de poten.
Table ronde sur pied central hexagonal de style Directoire. Tablette en marbre blanc, boiserie marquetée. XIXe siècle. Usures aux bouts des pieds.No longer availableDim. Ø 105 cmEstimate: € 300 / 500 -
#283Apotherkersweegschaal.
Bascule de pharmacie.No longer availableEstimate: € 60 / 80