Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Tapis persan en laine. Noué main.
Dim. 250 x 184 cm
SKU: 2909200656.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #656
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #666

    Een Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Tapis chinois en laine à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 270 x 182 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #576
    Sarouk

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 253 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #646
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 318 x 214 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt van wol en zijde.

    Tapis persan en laine et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 250 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 209 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    Een handgeknoopt wollen kleed, versierd met schelpjes. Enkele beschadigingen.

    Tapis en laine décoré de coquilles. Noué main. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 365 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #756

    Een handgeknoopt Oosters wollen wandkleedje met een zicht op Central Park, New York.

    Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.
    No longer available
    Dim. 90 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration à un côté.
    No longer available
    Dim. 245 x 200 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #546
    Mahal

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 205 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #556
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 248 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #416

    Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.

    Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #460

    Een 14 karaats geel gouden broche met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    Une broche en or jaune 14 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 5,38 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #73
    Val Saint Lambert

    Een bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.

    Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198
    Chatellerault

    Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.

    Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #443
    Jos Wils
    Period: Borgerhout, 1909 - 1989

    “Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    “Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.
    No longer available
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314
    Stokman, Paris

    Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op houten voet.

    Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en bois.
    No longer available
    Dim. h: 163 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #477

    Een vitrine-automaat in de vorm van een jonglerende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.

    Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
  • #206

    Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.

    Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.
    No longer available
    Dim. b: 252 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #237

    “De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.

    “La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #297
    Capodimonte

    “Koppel”. Een beeld van polychroom biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    “Couple”. Statuette en biscuit polychrome d’après un projet de Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #668

    Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.

    Sabre décoratif sur socle en plexiglas.
    No longer available
    Dim. H. 147 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More