Other lots by Bidjar
-
#406BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 358 x 260 cmEstimate: € 200 / 250 -
#516BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300
Similar lots by type
-
#526Louis De PoortereKadjar - Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar - Tapis en laine noué mécaniquement à décor Bidjar. Production belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
Deux tapis d'Orient noués à la main.No longer availableDim. 146 x 102 & 255 x 65 cmEstimate: € 35 / 60 -
#446HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200 / 250 -
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 132 cm -
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Deux tapis en laine Heriz noués à la main.No longer availableDim. 190 x 75 & 159 x 88 cmEstimate: € 25 / 35 -
#486HerekeEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.No longer availableDim. 376 x 260 cmEstimate: € 250 / 350 -
#426TabrizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main avec des paysages avec des animaux et des fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. 192 x 136 cmEstimate: € 120 / 200 -
#416een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 273 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#686Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50 / 70 -
#386KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#646Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
Deux différents tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 139 x 93 & 113 x 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#616Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50 / 80 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 100 / 150 -
#356GoumEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
Un tapis de prière en soie noué à la main. Signé.No longer availableDim. 135 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 136 x 8§ cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#428Een kleine balustervaas met een decor van personages in cartouches op blauwe fond met bloemen.
Un petit vase balustre à décor de personnages en cartouches sur fond bleu aux fleurs.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#289Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#411Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes en robijnen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de petits brillants et rubis.No longer availableDim. 0,75 gEstimate: € 200 / 250 -
#195Een 18 K geelgouden armband met een paardenhoofd en een licht blauwe steen.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec une tête de cheval et une pierre bleu clair.No longer availableDim. 15,27 gEstimate: € 500 / 600 -
#326Een telefoonmeubeltje met twee laden bovenaan, een uitschuifbaar schrijfblad en een lade onderaan.
Un petit meuble de téléphone avec deux tiroirs en haut, une surface d'écriture coulissante et un tiroir en bas.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#32Isidore SaeysDrie werken, waarbij twee pasteltekeningen en een acrylschilderijtje op papier. Allen gesigneerd.
Trois oeuvres, dont deux dessins au pastel et une peinture acrylique sur papier. Toutes signées.No longer availableDim. 18 x 12 & 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een bronzen vaas, Japan tijdperk Meiji.
Un vase en bronze, Japon époque Meiji.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#501Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250 / 300 -
#342“Il Carnevale di Venezia”. Een affiche, uitgegeven bij Testolini.
Il Carnevale di Venezia. Une affiche, publiée par Testolini.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#634Joris MinnePeriod: 1897-1988“Compositie met zaaiende hand boven landschap”. Een ontwerptekening voor houtsnede bij "L' Effort" van Emile Verhaeren. 1975.
Composition avec une main semeuse au dessus du paysage. Une esquisse pour la gravure sur bois L'Effort par Emile Verhaeren. 1975.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#84Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Wilgen aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Saules au bord de l'eau. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 100 / 150


