Other lots by Bidjar
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#516BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300
#446HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#646Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#416een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#686Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#386KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#656Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#666HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#486HerekeEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#616Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 123 cmEstimate: € 80 / 120
#195Een 18 K geelgouden armband met een paardenhoofd en een licht blauwe steen.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec une tête de cheval et une pierre bleu clair.No longer availableDim. 15,27 gEstimate: € 500 / 600 -
#319Een grote dekselvaas in Delfts blauw. Onderaan gemerkt.
#55Een 18 K geelgouden ring met parel.
#215Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#393Een designvaas van beige en bruin glas.
#310Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee in briolet geslepen peridos met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et de deux péridos taille briolet d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 650 / 750 -
#385Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale robijn van +- 0,25 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt en forme de croix sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et d'un rubis central de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#632Drie reclame-affiches voor Revitalose, bestemd voor apothekers. Jaren ‘90.
#239E. Gerinckx“Landschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#681Groot lot soldaatjes, ongeveer 54 stuks en met een tank en drie kanonnen. Veel schade. Merken o.a. Lineol, Atena, Elastolin.
Grand lot de soldats, environ 54 pièces et avec un char et trois canons. Beaucoup de dégâts. Marques dont Lineol, Atena, Elastolin.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#368Een paar vaasjes van gemêleerd groen glaspasta.
Une paire de vases en pâte de verre mêlée verte.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40