Other lots by Bidjar
#496Bidjar
#506Bidjar
#516Bidjar
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300
#386Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#586
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#666Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#616
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
#476
#526Louis De Poortere
#676Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#426Tabriz
#646
Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
#446Heriz
#656
Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
#466
#356Goum
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200 / 300
#309De Smet
“Tête de femme”. Masque en plâtre à patine dorée. Signé et daté 1929.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 32 / 40 -
#547
#644
Une paire de serre-livres en bois tropical sculpté avec des éléphants et des compartiments secrets dans le livre. Travail africain.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697
Een clown en een asbak van Muranoglas.
#231
Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.
Une cheminée en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33
Tafelklok merk Eurobell naar Engels voorbeeld.
#562
Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.
#674
#273
Een kruisbeeldje onder glazen stolp.
#167
Ivoren slagtand. 4,65 kg. 124 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#713
Een paar Heilig Hartbeelden van plaaster. Onder stolpen.
#94
“Italiaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
Vue d'une rue italienne. Huile sur toile. Signée et datée '95.No longer availableDim. 63 x 69 cmEstimate: € 60 / 80