#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#516HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#496Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#566Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#366Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#636Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
Un coureur pakistanais en laine noué à la main. Quelques traces d'usure.No longer availableDim. 310 x 78 cmEstimate: € 60 / 100
#28“Moeder met kind”. Een groepje van meerkleurig kunststof. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
Mère avec enfant. Un groupe de plastique multicolore. Travail italien. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#126Een kwartronde eikenhouten hoekkast met een lade onder twee gemoulureerde deuren, versierd met ingelegde stermotieven.
Encoignure en quart de rond en chêne à tiroir sous deux portes moulurées, à décor d'incrustations d'étoiles.No longer availableDim. 172 x 113 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#553Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein.
#331NachtmannEen vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#500Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 550 / 650 -
#669Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
#84Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Ma maman” & “Mon papa”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ma maman” & “Mon papa”. Huile sur panneau. Tous deux signés et datés 1987.No longer availableDim. 65 x 50 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60