#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#516HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#496Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#636Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#366Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#566Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600
#550Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en druppelvormige topaas van + - 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de topazes en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 800 / 900 -
#142Omer Coppens“Winters straatzicht bij nacht”. Aquarel/ pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver nocturne”. Aquarelle/ pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#150Een 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met een diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#581Zeven geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#257Een decoratief Engels percussiegeweer. Met munt van George VI.
#169Een hoge spiegel in verguld houten lijst.
#379“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#670Een 18 K wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 200 / 300