Other lots by Nain
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#546
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#376
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#506
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#476
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#636
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#529
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#516Heriz
#676
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#426
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#596
#666
Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#686
Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#496
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#456
#366
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60
#402Zendel
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#5
#193Mobili Colombo
Une paire d'assiettes anciennes en porcelaine d'Imari, l'une décorée d'un décor floral et l'autre avec un jardin au centre. La seconde avec un petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#103
#156
Salle à manger en placage de ronce de noyer à pieds et motifs sculptés, comprenant une table à manger à rallonges avec six chaises et deux fauteuils et un buffet à deux portes à panneaux galbés et un tiroir, flanqué de deux grandes portes à panneaux .No longer availableDim. 120 x 168 x 53 cm en 130 x 100 cmEstimate: € 350/500 -
#329
Assiette en porcelaine multicolore, à décor d'armoiries et de fleurs. Dans l'esprit d'Edmé Samson. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80/120 -
#509
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
#120
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille marquise et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 1 ct et d'un rubis central de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 600/700 -
#301
Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
#589D. Placied Rosseel
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#452Salvador Dali
“Flora Dalinea.” Een paar kleurenetsen. Beide genummerd 276/350.
“Flora Dalinea.” Une paire d'eaux-fortes en couleurs. Toutes deux numérotées 276/350.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 200/220