Similar lots by type
-
#614
Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.No longer availableDim. 200 x 107 & 190 x 120 cmEstimate: € 40/50 -
#629
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#392
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 60/80 -
#156
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 205 cmEstimate: € 120/200 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 40/60 -
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500/1800 -
#750
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#276Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400/600 -
#765
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 200 x 76 cmEstimate: € 60/80 -
#399
Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableDim. 64 x 41 cmEstimate: € 20/40 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#634
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#755
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40/80 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220/240 -
#716
Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.No longer availableDim. 170 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#637
Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#516Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.No longer availableDim. 390 x 302 cmEstimate: € 500/900 -
#735Mori Yomud
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 270 x 185 cmEstimate: € 30/40 -
#266
Een handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 391 x 307 cmEstimate: € 200/240 -
#655Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180 -
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Carpette persane en soie. Noué main.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 150/250 -
#745
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 358 x 151 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#2
Een lot van vijf gravures, waaronder een afbeelding van het kasteel van Heymissen, de Gravin van Grimbergen, enz.
Lot de cinq gravures dont une représentation du château de Heymissen, la Comtesse de Grimbergen etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#356
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#570
Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.
Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 120/200 -
#74C. Sielens
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#84
“Boten”. Twee tekeningen in houtskool en kleurkrijt.
“Bateaux”. Deux dessins. Fusain et pastel.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#297
“Guinness for strength”. Een klein geëmailleerd reclamepaneel.
“Guinness for strength”. Panneau publicitaire en émail.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 45/55 -
#136
Een eikenhouten buffet met vier laden tussen twee paneeldeuren in Lodewijk XV-inspiratie.
Buffet en chêne ouvrant à quatre tiroirs et deux portes pleines. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 216 cmEstimate: € 100/120 -
#146
Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.
Trumeau en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 80/120 -
#194
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#238
“Dansend naakt”. Een bronzen beeldje met tweekleurig patina op marmeren voetstuk in art decostijl.
“Nu dansant”. Statuette en bronze à patine bicolore sur base en marbre de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/160