Other lots in this auction
-
#680
Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.
Un lot de 11 boucles d'oreilles simples et un pendentif de 18 carats sertis d'une émeraude, d'une perle et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#141
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#132
“Melkmeisje bij haar kudde”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Klomp, wellicht een navolger. Restant van handtekening. Omstreeks 1800.
"Laitière avec son troupeau". Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Albert Klomp, probablement un suiveur. Reste d’une signature. Vers 1800.No longer availableDim. 42 cm x 36 cmEstimate: € 650 / 800 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 133 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Roger Hebbelinck
“Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.
"Ferme au bord d'un canal". Une lithographie. Signée et numérotée 249/300No longer availableDim. 31 cm x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Lladro
“De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.
"La porteuse d'eau", "Deux soeurs", "La fille aux pigeons". Trois groupes en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm - 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#123
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#253
Een gesculpteerde albasten lampenvoet met albasten lampenkap.
Pied de lampe en albâtre sculpté avec abat-jour en albâtre.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437
Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Un bol chinois en céramique vert foncé craquelé dans un cadre et une base en plastique patiné or.No longer availableDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#495
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50 / 80