Similar lots by type
-
#446Kelim
Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400/600 -
#533
Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250/350 -
#531
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 132 cmEstimate: € 100/150 -
#517Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000/8000 -
#546Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#552
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 40/60 -
#483
Een geborduurd Kasjmier tafelkleedje met een botehmotief rond een centraal medaillon. Iran, omstreeks 1900.
Une nappe en cachemire brodée d'un motif boteh autour d'un médaillon central. Iran, vers 1900.No longer availableDim. 120 x 92 cmEstimate: € 350/400 -
#523
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200 -
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#172Jan De Cooman
“De Knotwilgen”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Les saules têtards », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h59,5cm x 53,5cmEstimate: € 275/300 -
#151
Een Madonna en Kind, zeer fijn gesculpteerd palmhout. Mechels 17de eeuw, op reliekschrijn ‘de Sepul. BMV’. Kroontje van Kind ontbreekt.
Une Vierge à l'Enfant en buis très finement sculpté. Malines XVIIe siècle, sur le reliquaire 'de Sepul. BMV'. La couronne de l'Enfant est manquante.No longer availableDim. h 28 cm (h 9 cm)Estimate: € 1800/2400 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930
“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800/1000 -
#410
Drie verschillende 18 karaats geelgouden ringen bezet met pareltjes, opaal en een rode steen.
Trois bagues différentes en or jaune 18 carats serties de perles, d'opale et d'une pierre rouge.No longer availableDim. 6,63 gEstimate: € 180/250 -
#20
Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 200/250 -
#283
Een lot tin. Grote diepe schotel (Ø 36,5 cm), gemerkt H. Tindemans. Grote platte schotel (Ø 36 cm), roos gekeurd. Bord (Ø 24 cm), gemerkt G & H. Durand 1756 Saint-Lo. Bord (Ø 23,5 cm), roos gekeurd. Duits bordje (Ø 21 cm), gemerkt **ier Iohann. Gelobd bordje (Ø 18 cm), roos gekeurd.
Lot d'étain. Grand plat creux (Ø 36,5 cm), marqué H. Tindemans. Grand plat plat (Ø 36 cm), poinçonné à la rose. Assiette (Ø 24 cm), marquée G & H. Durand 1756 Saint-Lo. Assiette (Ø 23,5 cm), poinçonnée à la rose. Assiette allemande (Ø 21 cm), marquée **ier Iohann. Assiette lobée (Ø 18 cm), poinçonnée à la rose.No longer availableDim. Ø: 18-37 cmEstimate: € 100/150 -
#698
Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.
Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.No longer availableDim. 69x63x18 cmEstimate: € 70/90 -
#328
Twee oude Engelse puzzels, waarvan één van de Cunard Line White Star Jig-Saw Puzzle, beide uitgegeven door de Chad Valley Co Ltd. De volledigheid niet nagegaan. We voegen er een houten LabyrIntspel aan toe, uitgegeven door Brio of Sweden. Alle in oorspronkelijke doos.
Deux anciens puzzles anglais, dont l'un du Cunard Line White Star Jig-Saw Puzzle, tous deux publiés par Chad Valley Co Ltd. Complétude non vérifiée. Nous ajoutons un jeu LabyrInt en bois, édité par Brio of Sweden. Le tout dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#628
Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.
Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.No longer availableDim. h 45cm x Ø 23cmEstimate: € 120/200 -
#563
“Boeddha”, Jia Jing, houten beeldje van Boeddha circa 1550.
"Bouddha", Jia Jing, statue en bois de Bouddha vers 1550.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 200/280 -
#199J. Brouwers
“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#561H. Tinsely & Co., LTD
Galvanometer, gemarkeerd “H. Tinsely & Co., Ltd”.
Galvanomètre, marqué « H. Tinsely & Co., Ltd ».No longer availableDim. h18,5 x 26 x 38Estimate: € 45/55