#1088Esparta
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#706
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#736
#276Kirman
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#686
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#116
#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#286Heriz
#777
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#778
#1126Shiraz
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#1101
#1102Bachtiar
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 165 cmEstimate: € 180/220
#352
Twee etsen:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.- Dirk Baksteen: “Hoeve”. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Signée et numérotée 17/100 hors planche.- Dirk Baksteen: “Ferme”. Signée et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 & 23 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#572L. Gebhardt
“Alpenlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage dans les alpes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
#615
Drie halssnoeren van verschillende kleuren agaat, carneliaan en tijgeroog.
#819
Een zwartgelakt houten bijzettafeltje met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit guéridon en bois noirci à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#968Val Saint-Lambert
Een design kandelaar. Gemerkt en gelabeld.
Candélabre design. Avec marque et étiquette.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 70/90 -
#930
#186
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren boven twee laden. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessus de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 400/600 -
#741
#733
Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
#353
Een dienblad van mahoniehout met messingen monturen.
#610
Deux colliers en différentes couleurs de jaspe, un avec pendentif en forme de jaguar.No longer availableEstimate: € 60/100