Other lots by Hamadan
#86
#116Mori Yomud
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#422Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
#412Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#752Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
#676Lory
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#286Turkman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#66Mori Bochara
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#432Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.
#762
#726Ghoum
#754Zanjan
#574Tabriz
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#486
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#644Koliai
#306
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200/300
#166
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
#500
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
#564
“Piccadilly Circus”. Een foto op plexiglas.
#515
#139J. Slagmuylder
“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur toile. Signée et datée ‘59.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#240Balmain
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljantjes.
#386
Een notenhouten kerkstoel met rieten zit; Tijdperk Napoleon III.
Prie-dieu en noyer à siège cannée. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#497
Een vaas van blauw en wit porselein met koperen monturen, gemonteerd als lamp.
#270
Een platina ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale smaragd van ± 0,50 ct.
Une bague en platine sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude centrale de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,29 gEstimate: € 600/800 -
#342
Set bewerkte engelse obussen gemerkt 1916 en 1917 resp.
#832F G Stephany à Dinant.
#442Galle
Drie tekeningen in lavis. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50/60