Similar lots by type
-
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 100 / 120 -
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#311Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.
Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 172 x 249 cmEstimate: € 100 / 120 -
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 204 cmEstimate: € 120 / 200 -
#113Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140 / 180 -
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 203 x 130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150 / 180 -
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
Tapis persan ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 293 cmEstimate: € 200 / 240 -
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 172 x 93 cmEstimate: € 50 / 70 -
#405Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200 / 240 -
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#111Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.
Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.No longer availableDim. 357,17 gEstimate: € 180 / 220 -
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
Deux petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 193 x 130 & 133 x 114 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#361Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#788Een lot van acht apothekersflessen van bruin glas in verschillende formaten.
Un lot de huit bouteilles de pharmacie en verre brun de différents formats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#432Een schemerlampje gemonteerd op een wierookbrander van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
Une lampe montée sur un brûle-parfum en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de dragons.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#399A. Haesaerts“Bocht van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Virage de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#446Een rond Chinees sokkeltje van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Un petit socle chinois en bois sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#528Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#735Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#495Een reeks van drie ovale tafeltjes van goudgepatineerd koper met marmeren blad.
Une série de trois petites tables ovales en cuivre doré, tablettes en marbre.No longer availableDim. b: 41 - 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Eugène CartierPeriod: 1861-1943“Zeehond”. Bronzen beeldje op houten sokkel. Gesigneerd.
"Phoque". Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 100 / 150

