Similar lots by type
-
#676Lory
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 283 x 210 cmEstimate: € 5à/70 -
#752Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 120 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#762
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#432Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.
Un tapis Perse noué main, dessin de lion.No longer availableDim. 115 x 113 cmEstimate: € 100/120 -
#116Mori Yomud
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#726Ghoum
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200/300 -
#516Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100/160 -
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 168 x 93 cmEstimate: € 50/60 -
#644Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 220/260 -
#574Tabriz
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis Perse antique en laine noué main.No longer availableDim. 290 x 207 cmEstimate: € 160/200 -
#86
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 199 x 133 cmEstimate: € 80/120 -
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80/100 -
#66Mori Bochara
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 216 x 182 cmEstimate: € 50/80 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200/300 -
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.No longer availableDim. 185 x 129 cmEstimate: € 50/70 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 224 x 151 cmEstimate: € 80/120 -
#422Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 155 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#652Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 240/280 -
#412Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100/160 -
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.No longer availableDim. 207 x 131 & 158 x 115 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#717
Een lot strips:- 2 albums van Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel
Un lot de bandes dessinées:- 2 albums de Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums de Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#12Pierre Hoebrechts
Een lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25/50 -
#166
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200/280 -
#360
Een 18 karaats wit gouden geweven armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Un bracelet en or blanc tissé 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 14,77 gEstimate: € 1000/1200 -
#24
Een paar modeprenten. “La revue de la mode.”
Paire de planches de mode de “La Revue de la Mode”.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#796
Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Suite de six chaises en bois sculpté d’inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#127
Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.
Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60/100 -
#728
Een paar art deco boekensteunen van meersoortig marmer.
Une paire de serre-livres en marbre de différentes sortes.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#473Unica, Belgium
Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.
Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.No longer availableDim. h: 36 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#169Jef Vergauwen
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966(?).
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1966 (?).No longer availableDim. 68 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#393
Art Nouveau vaas in Booms glas, bruin gepatineerd met gouden bloemmotief.
Vase art nouveau en verre de Boom à patine brune et aux fleurs dorées.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 42/50