#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#386Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#686Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#416Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#744KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#376Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#746Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#466Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726MilasEen handgeknoopte Turkse kelim van wol.
#666KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#36Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#776KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#756MoriEen handgeknoopte loper.
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#396Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#336Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#680HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160
#380Pontiac ZurichEen lot dameshorloges van verzilverd metaal en verguld. “Hanswijck”. Een munt met horloge ketting. e.a.
Lot de montres de dame en métal argenté et doré. “Hanswijck”, un insigne avec gourmette e.a.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#419William de Gouve de Nunques“Markt”. Tekening op karton. Draagt een monogram en gedateerd 1923.
”Le marché”. Dessin sur carton. Porte un monogramme et daté 1923.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
#741Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
#434“Abstracte compositie”. Aquarel op papier. Dubbelzijdig.
”Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Double-face.No longer availableDim. 40 x 29cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Belgische postzegels in zes verschillende albums. 1. 1849-1964. Goed gevuld met veel speciale vellen en o.m. een postfrisse Orval 1933, een Gehelmde Albert I van 2 frank enz. enz. 2. 1965-1991, postfris. 3. Congo Vrijstraat, Belgisch Congo, Bezet Duits Oost-Afrika, Ruanda-Urundi. 4. Taks, Expres, Spoorwegen, Telegrafie. 5. Recente zegels en vellen. 6. Vellen en reeksen w.o. Belgica 1972, Themabelga 1975, Luchtpost e.a.
#31Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.
#696Indo-BidjarEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
#273Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100 / 120