Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Koliai

Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

Un tapis Perse en laine noué main.
Dim. 300 x 203 cm
SKU: 2908170644.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #644
Estimate: € 220 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #696
    Boukhara

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.

    Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 185 x 129 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 199 x 133 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 201 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #422
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpet.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #66
    Mori Bochara

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 216 x 182 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #762

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.

    Une carpette Perse nouée main en laine et coton.
    No longer available
    Dim. 224 x 151 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 296 x 211 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #574
    Tabriz

    Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis Perse antique en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 290 x 207 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #736

    Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.

    Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.
    No longer available
    Dim. 192 x 124 & 173 x 107 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 315 x 223 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #336

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116
    Mori Yomud

    Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 182 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #754
    Zanjan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 137 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #726
    Ghoum

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #752
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch karpetje.

    Une carpette Perse nouée main.
    No longer available
    Dim. 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot comprenant trois carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #676
    Lory

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 210 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #16
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #739

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.
    No longer available
    Dim. 207 x 131 & 158 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje

    Un tapis Perse noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 212 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #432
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.

    Un tapis Perse noué main, dessin de lion.
    No longer available
    Dim. 115 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #95

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een ster bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’étoile serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 1250 / 1400
  • #529
    Mietje Boonen
    Period: °1939

    “Jonge vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Jeune femme”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #213
    Pierre-Jules Mene

    “Het belaagde hert”. Een groep van gepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Postume geut, eerste helft XXe eeuw

    “Cerf attaqué”. Groupe en bronze patiné sur socle en marbre vert. Fonte posthume, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #402

    Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.

    Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #551

    Een draak van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Op houten sokkel. Begin XXe eeuw.

    Dragon en ivoire finement sculpté sur socle en bois. Travail chinois, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #462
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502
    Anton Heyboer
    Period: 1924 - 2005

    “Compositie met kip”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Composition avec poule”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 69 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #614

    Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.

    Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .
    No longer available
    Dim. H. 18,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #568

    Een bronzen Boedha met resten van polychromie.

    Un Bouda en bronze avec un restant de polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #765

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #709

    “Marco Polo”. Een schaalmodel driemaster.

    “Marco Polo”. Une miniature d’un trois mats.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More