#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis Perse noué main, dessin de lion.No longer availableDim. 115 x 113 cmEstimate: € 100 / 120
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’étoile serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#213Pierre-Jules Mene“Het belaagde hert”. Een groep van gepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Postume geut, eerste helft XXe eeuw
#551Een draak van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Op houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Dragon en ivoire finement sculpté sur socle en bois. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#568Een bronzen Boedha met resten van polychromie.
Un Bouda en bronze avec un restant de polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
#765Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
#709“Marco Polo”. Een schaalmodel driemaster.
“Marco Polo”. Une miniature d’un trois mats.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100