Similar lots by type
-
#775Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220/280 -
#806
Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
Un fauteuil-en-cabriolet sculpté. Nous ajoutons un petit banc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#655Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220/300 -
#585
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 299 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#797
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#735
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 242Estimate: € 100/140 -
#415Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#773
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#625Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200/240 -
#825
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#425
Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30/40 -
#615Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#725
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
Une carpette Orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 200/300 -
#782
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100 -
#785
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#635
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200/300 -
#835Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#455
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#842
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#394
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#405
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#435
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#575Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200/300 -
#420
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.No longer availableDim. 60 x 40 x 80 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#771
- Lot van vier borden en schotels:- een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm.- een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling).- een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm.- Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm
Lot de quatre assiettes et plats:- une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm.- un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration).- un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm.- Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cmNo longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60/80 -
#796
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 213 x 124 cmEstimate: € 40/60 -
#523
“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/250 -
#153
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/240 -
#14
“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#215
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een centrale fancy diamant van ± 0,71 ct. SI1.
Une bague en or blanc 14 ct sertie d’un diamant central ‘fancy’ ayant un poids total de ± 0,71 ct. SI1.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 800/1000 -
#532
“Meisje in bloementuin”. Gouache op papier. Draagt een handtekening “Kadar Bela”.
“Fille dans un jardin fleuri”. Gouache sur papier. Porte une signature: “Kader Bela”.No longer availableDim. 41 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#701
Een kraagvaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een achtergrond met bloemenmotieven. Het decor gesigneerd.
Un vase évasé en porcelaine du Japon au décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond fleuri. Le décor porte une signature.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 800/1000 -
#66
Een paar eikenhouten crapauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160/220 -
#60
Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,35 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une améthyste de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700/1900 -
#594
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl met een schild in de kuif.
Un trumeau en bois doré style Louis Philippe avec un blason dans la coiffe.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 220/300