#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#706MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#636LuribaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 166 x 124 cmEstimate: € 120 / 200
#333Een kleine messingen barometer in Empirestijl.
#763Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
#28Een kleine muurpendule.
Une petite pendule murale.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 20 / 30 -
#744Een lot van twee sprookjesboeken - “De sprookjes van Grimm, Geïllustreerd door Anton Piek.” & “Er was eens - ‘Uit de grote Sprookjesschat’ door Marian Hesper-Sint”. We voegen er een strip van Pinocchio van Walt Disney aan toe.
Un lot de livres de contes: “De sprookjes van Grimm, illustrations par Anton Piek” et “Er was eens - Uit de grote Sprookjesschat” par Marian Hesper-Sint. Nous ajoutons une bande-dessinée de Pinochio de Walt Disney.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#683Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.
Un grand oeuf en malachite. Avec socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#378De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
#219“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een Colombiaanse smaragd van ± 2,20 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une émeraude de Colombie de +- 2,20 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2200 -
Un lot d’objets en régule et bronze, comprenant une statue de Saint, une laitière avec charrette à chien, un poisson style baroque et un tigre. Nous ajoutons un bas relief en cuivre repoussé du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50