Other lots by Gabbeh
Similar lots by type
-
#550Bulurbaft
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120/200 -
#546Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120/200 -
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#590Amaleh
Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
Un grand tapis de Perse Gabbeh.No longer availableDim. 290 x 249 cmEstimate: € 240/360 -
#706Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#560
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 169 cmEstimate: € 200/240 -
#636Luribaft
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 166 x 124 cmEstimate: € 120/200 -
#510Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200/300 -
#670Indo-Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 123 cmEstimate: € 200/300 -
#596Alameh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 348 x 87 cmEstimate: € 120/200 -
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#696Katmandu
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 144 cmEstimate: € 50/100 -
#570
Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200/240 -
#710
Een Nepalees Bakthapurtapijt.
Un tapis du Népal, Bakthapur.No longer availableDim. 349 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#576Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#676Baharlou
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 154 x 104 cmEstimate: € 100/120 -
#686Puccini
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 195 x 133 cmEstimate: € 50/60 -
#746Kathmandu
Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80/100 -
#490
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#580Samarkand
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200/240 -
#626Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100/120 -
#690Garous super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 185 x 131 cmEstimate: € 100/120 -
#646Mahi
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120/200 -
#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#661
Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.
Un lot de trois flacons, dont deux en cloisonné sur cuivre jaune et un en décor émail complet.No longer availableDim. h: 6,5 - 7 cmEstimate: € 150/200 -
#893
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.
Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#497
“De vier gezichten.” Chinees bronzen hoofd.
”Les quatre visages”. Une tête en bronze chinoise.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 80/100 -
#352
‘ Les Artistes’. Eerbetoon aan Leo Ferré. Tekst en lithografieën van verschillende vrienden en kennissen. Nr. 2 van 150 exemplaren
”Les Artistes”. Hommage à Leo Ferré. Texte et lithographies de différents amis et famille. N° 2 de 150 exemplaires.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#813
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#517
Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een oude wijze en kinderen. Tijdperk Hongxian.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#84De Vos
“Stilleven met appelschaal en tinnen kan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, coupe à pommes et verseuse en étain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#295
Een parelhalssnoer met verzilverd magnetisch slot.
Un collier de perles à fermoir magnétique.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#165
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en een Australische parel. Met certificaat.
Une chaîne en or rose avec pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,13 ct. et d’une perle australienne. Avec certificat.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 500/600 -
#337
Lot van 12 tekeningen: A. Soreil 1918. “En cortège”, lavis. G. Roose. “Naaktstudies”, Houtskool en aquarel. R. Weyers. “Wapen van Antwerpen”, gouache. Vlaamse School, XIXde eeuw. “Pleintje”. Aquarel. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel en oost-indische inkt. Siaen (?) 1965. “Begijnhof, Lier”. Aquarel en oost-indische inkt. En zes andere.
Lot de 12 dessins : A. Soreil 1918. “En cortège”. Lavis. G. Roose. “Etudes de nudité”. Fusain et papier. R. Weyers. “Arme d’Anvers”. Gouache. Ecole flamande, XIXème siècle. “Place”. Aquarelle. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel et encre de Chine. Siaen (?). 1965. “Béguinage, Lier”. Aquarelle et encre de Chine. Et encore 6 autres dessins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#10
Elf zilveren munten waaronder onafhankelijk van Belgie 1830-1980. “L’Independance de la Belgique” en Boudewijn Koning der Belgen 1951-1976. In een het houten doosje met inleg van ivoor.
Onze pièces en argent dont des pièces de la Belgique Indépendante 1830-1980 et du Roi des Belges Baudouin 1951-1976.No longer availableDim. 280 gEstimate: € 60/100 -
#194
“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.
”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.No longer availableDim. 115 x 95 cmEstimate: € 120/200