#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#636LuribaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#546Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#706MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 185 x 131 cmEstimate: € 100 / 120
#101Een oude apothekersweegschaal. Compleet.
#17Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
#364Felix Labisse“Le Rose-Pleurs”. Litho met tekst van de kunstenaar. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingelijst.
”Le Rose-Pleurs”. Une lithographie avec texte par l’artiste. Signée hors planche. Pas d’encadrement.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#100Een 18 karaats geel gouden ring bezet een grote rookkwarts.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un grand quartz fumé.No longer availableDim. 28,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#41Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.
#176Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#782Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van het hoofd van een majorette.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#390“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 350 -
#864Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.
Quatre statues d’Orient en métal.No longer availableEstimate: € 20 / 30