Other lots by Gabbeh
Similar lots by type
-
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120 / 200 -
#686PucciniEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 195 x 133 cmEstimate: € 50 / 60 -
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 144 cmEstimate: € 50 / 100 -
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 185 x 131 cmEstimate: € 100 / 120 -
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 100 -
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
Un tapis du Népal, Bakthapur.No longer availableDim. 349 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#706MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 169 cmEstimate: € 200 / 240 -
#596AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 348 x 87 cmEstimate: € 120 / 200 -
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#546Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636LuribaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 166 x 124 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 154 x 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
Un grand tapis de Perse Gabbeh.No longer availableDim. 290 x 249 cmEstimate: € 240 / 360 -
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120 / 200 -
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 123 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#16Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271Reuge MusicEen mahoniehouten muziekdoosje met zes liederen en 41 notenbewegingen. 1955.
Une boîte à musique en acajou à six chansons et 41 suites de notes musicales. 1955.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#891Mats Jonasson, Sweden“Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.
”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#723LladroEen lot van drie polychroom porseleinen beeldjes. Meisje met eend, een ballerina en een croquet speler.
Un lot de trois statues en porcelaine polychrome, dont une représentant une jeune fille avec un canard, une ballerine et une d’un joueur de croquet.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#758“Moeder en kind.” Een Afrikaans beeld uit gesculpteerd hout.
”Mère et enfant”. Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#361Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
Une ancienne balance avec plusieurs poids.No longer availableDim. L 48 CM, h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#404‘ Marines in confrontatie’ 2003 beaufort : Museum voor moderne kunst, Oostende.
Un livre: ”Marines in confrontatie 2003 Beaufort”. Muséum des Arts Modernes, Ostende.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#141Louis LeloupEen kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#174Edgard WiethasePeriod: 1881-1965“Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 240 / 360 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 200 / 300

