#680Amaleh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#756Karachi Super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen wandlopertje met Jaldardecor.
#676Belouch
Een handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#636Keshan
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#590Osta Diamond
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#885
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#736
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#449
#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#620Nasbaf
#656Kilim Gaschgai
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#649Gabbeh
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#646Kilim Gaschgai
#776
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#600Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#766
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#666Kelim Zagros
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#690Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100/120
#200
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een dobbelsteen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. GH/ VS2. De dobbelsteen kan open geschroefd worden en kan voorzien worden van een dierbaar voorwerpje naar keuze.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de petite boîte sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct. GH/ VS2.No longer availableDim. 36,77 gEstimate: € 2100/2200 -
#560
Een vierkante Chinese sokkel in Aziatisch mahonie met inlegwerk van parelmoer.
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#115
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de croix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 500/600 -
#359Georges Lemmen
“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
#88
#101
Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
#188
“De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.
#826Hamadan
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#329Vera Noens
#839Floris Jespers
#7
”Ouden Gouden Helm”, “Gouden leeuw” & “ Gulden vlies”. Trois ré-éditions de pièces flamandes du XVème siècle, edité par ‘VZW Bedevaart naar de graven van de Ijzer’ en 1982, 1983 et 1984. En bronze doré.No longer availableEstimate: € 15/20