Similar lots by type
-
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400 / 500 -
#630Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#659MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Un tapis de prière persan en soie noué main.No longer availableDim. 86 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 145 cmEstimate: € 720 / 800 -
#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 364 x 284 cmEstimate: € 800 / 900 -
#620NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676BelouchEen handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
Un tapis persan, décor Soumah.No longer availableDim. 184 x 129 cmEstimate: € 180 / 240 -
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 187 x 174 cmEstimate: € 200 / 300 -
#736Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 285 x 204 cmEstimate: € 80 / 100 -
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 239 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 198 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Un couloir turque en laine noué main.No longer availableDim. 260 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale chinois en laine.No longer availableDim. 280 X 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis persan en laine noué main. Décor de fleurs.No longer availableDim. 340 x 234 cmEstimate: € 300 / 500 -
#756Karachi SuperEen handgeknoopt Pakistaans wollen wandlopertje met Jaldardecor.
Un couloir du Pakistan en laine noué main, décor JaldarNo longer availableDim. 183 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#885Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#656Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720 / 800 -
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#89B. Van Loon“Boerin met kippen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermière et poules près d’une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#880Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263“St Joseph”. Een beeld van meerkleurig Brussels porselein.
”Saint Joseph”. Une statuette en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 160 -
#800KaiserTwee vazen, een dekselvazen en een cachepot. Veelkleurig porselein met famille rose decor, decor Mandschu. Gemerkt.
Deux vases, un vase couvercle et un cache-pot. En porcelaine polychrome, décor famille-rose et décor Mandschu.No longer availableDim. H. 67 cm e.a.Estimate: € 100 / 120 -
#569“Moederschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd ‘63 binnen de plaat, draagt een handtekening buiten de plaat: Picasso.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et datée ‘63 dans la planche et porte également une signature hors planche: Picasso.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 250 -
#725M. Chagall“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.
Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#228Een Romeins misboek in met goud versierde lederen band met verzilverde sloten. Uitgegeven bij Plantin. Antwerpen, 1773. In zeer goede staat.
Un missel romain à reliure en cuir doré et fermoirs argentés. Ed. Plantin. Anvers, 1773. En excellent état.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#714A. Pertini“Boulevard in de regen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Boulevard dans la pluie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284P. Beele“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Een paar landkaarten getiteld “Carte des Pays bas Catholiques.” in verschillende uitvoeringen.
Une paire de cartes: “ Carte des Pays bas catholiques” en divers représentations.No longer availableDim. 50 x 60 cm & 48 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#349“Stadszicht met Kraanbrug over de Dijle”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Vue sur la ville et pont”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 80

