Similar lots by type
-
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750/850 -
#905
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#846
Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.
Une carpette Mori-Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 63 cmEstimate: € 30/40 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250/300 -
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 178 x 131 cmEstimate: € 100/120 -
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20/40 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#45
“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
”Kennedy”. Un pendentif en or jaune 9 ct sertie d’une pièce de 24 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 130/180 -
#662
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80/120 -
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kilim noué main.No longer availableDim. 164 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250 -
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 250/300 -
#652
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400/600 -
#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
Une carpette Caucase nouée main.No longer availableDim. 250 x 137 cmEstimate: € 80/100 -
#209
Een Brussels wandtapijt met een pastoraal landschap in de geest van Adriaen Van de Velde. Einde XVIIe eeuw.
Un tapis mural de Bruxelles, paysage pastoral dans l’esprit de Adriaen Van de Velde. XVIIème siècle.No longer availableDim. 289 x 306 cmEstimate: € 3000/4000 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 222 cmEstimate: € 300/500 -
#672
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120/200 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#625Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300/500 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#909
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30/50 -
#396
Een paar gebeeldhouwde eikenhouten armstoeltjes met getorste stijlen en bekleed met fluweel.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, montants torsadés et revêtement en velours.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/100 -
#26
Een rond bijzettafeltje op centrale voet met een lade in de gordel en het blad versierd met marqueterie. XIXe eeuw.
Une petite table sur pied central et un tiroir dans la ceinture et la tablette décorée de marqueterie.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#525
Een snuffbottle van gedreven messing met een decor van dieren en personages. Onderaan gemerkt. Afwerking met koraal van het deksel.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en laiton repoussé et décor d’animaux et personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 60/80 -
#71
Een lot van drie balgcamera’s:- Voigtlander Bessa I- Kodak nr 2A folding hawkey- Agfa Isolette III.Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet:Voigtlander Bessa IKodak n° 2A Folding hawkeyAgfa Isolette III. Tous en état de marche. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#366
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
Une colonne en marbre veiné brun et pierre de taille.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 250/300 -
#496
Een gedraaide notenhouten sokkel.
Un socle en noyer torsadé.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#833
Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.
Un lot de cinq petits vases miniatures en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30/50 -
#68Willy Vandersteen
Een lot van 55 albums van Suske en Wiske.
Un lot de 55 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#60
Een 18 karaats gegraveerde geel gouden zakhorloge.
Une montre de poche en or jaune 18 ct engravée.No longer availableDim. bruto: 24,80 gEstimate: € 200/300 -
#51
Een lot van vier Zeiss Ikon camera’s uit de jaren ‘60 & ‘70:- Contessa- Contaflex- Continette- Symbolica
Un lot de quatre caméras Zeiss Ikon des années ‘60 et ‘70:ContessaContaflexCintinetteSymbolica.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#361
Verrekijker in etui.
Une paire de jumelles dans un étui.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25/30