Other lots by Tabriz
#535Tabriz
#405Tabriz
Een handgeknoopt perzisch kleedje, zijde op katoen.
Un tapis persan noué main, soie sur coton.No longer availableDim. 156 x 94 cmEstimate: € 50/80
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#450Bachtiar
#574
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#565Sarouk
#500
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#416Nain
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 120 cmEstimate: € 120/200
#339
#152
#262
#197
“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
#461
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages et d'animaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#627
Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
#667
“Meisjes met sinaasappels”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een biscuit kerstbelletje in origineel doosje aan toe.
Filles aux oranges. Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons une cloche de Noël en biscuit dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 8, 17 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#555Kelim
#670
Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#123
Een lot van vijf archeologische vondsten uit Luristan (West-Iran). Een bronzen paardenbit (L. 25 cm, ca IXde eeuw v.C.). Een bronzen enkelband (Ø 11,5 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen beeldje van een tweekoppig dier (H. 8 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen gesp (L. 8 cm, ca VIIde eeuw). Een bronzen staaf van een grafbeeld (H. 34 cm, ca VIIIste eeuw).
Un lot de cinq découvertes archéologiques du Luristan (Iran occidental). Un mors de cheval en bronze (L. 25 cm, ca IXe siècle av. J.-C.). Un bracelet de cheville en bronze (Ø 11,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) ) Une statuette en bronze d'un animal bicéphale (H. 8 cm, env. VIIIe siècle av. J.-C.) Une boucle en bronze (L. 8 cm, env. VIIe siècle) Une barre en bronze d'une statue funéraire (H. 34 cm, env. . VIIIe siècle).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#99Rik Mulders
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#101
Un instrument de musique en terre cuite, manche en forme de tête de taureau stylisée. Luristan (Iran occidental), vers 1000 avant JCNo longer availableDim. L. 30,5 cmEstimate: € 180/240