#698Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#692Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#688Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#456HerekeEen handgeknoopt zijden tapijtje.
#506GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
#699Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#694Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#700Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#656Een handgeknoopt zijden kleedje.
Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.No longer availableDim. 274 x 183 cmEstimate: € 60 / 100
#672Een langwerpige aardewerken schaal.
#593Drie stuks antiek Chinees porselein met een blauw en wit decor, bestaande uit twee kleine tazza’s op voet (het grootste met kleine letsels) en een bowl (Ø 15 cm) met een decor van vogels en bloemen (haarscheur).
Trois pièces en porcelaine chinoise ancienne à décor bleu et blanc, composées de deux petites tazzas sur pied (la plus grande avec de petites lésions) et d'un bol (Ø 15 cm) à décor d'oiseaux et de fleurs (fêlure).No longer availableDim. H.7 à 4,5 cmEstimate: € 65 / 90 -
#241Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
#528Een paar grote balustervazen van veelkleurig Chinees porselein. Canton, XIXde eeuw. Eén vaas beschadigd en hersteld, de andere met kleine randschilfer.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine. Canton, XIXème siècle. Un vase abîmé et réparé, l'autre avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 400 -
#334Oost-Europese vlasspindel op voet.
#659Een theepot van polychroom Chinees porselein met decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt.
#489“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
#492Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#133Drie diverse rechthoekige schaaltjes van massief zilver. Het grootste (28 x 21 cm) met Londense keuren, datumletter h, maker SSD-ED (Drew & Sons). Het middelste (20,5 x 16 cm) met Nederlandse keuren, 2de gehalte, datumletter V, maker Voorschoten. Het kleinste met hoge rand (16 x 12 cm) met Duitse keuren voor 830/1000.
Trois plats rectangulaires divers en argent massif. Le plus grand (28 x 21 cm) avec poinçons de Londres, date lettre h, fabricant SSD-ED (Drew & Sons). Celui du milieu (20,5 x 16 cm) avec poinçons hollandais, deuxième titre, date lettre V, fabricant Voorschoten. Le plus petit à bord haut (16 x 12 cm) avec poinçons allemands pour 830/1000.No longer availableDim. 760 gEstimate: € 350 / 400