Similar lots by type
-
#1105Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#736Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 147 cmEstimate: € 100 / 120 -
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.No longer availableDim. 191 x 127 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1126ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 125 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#787Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 170 x 116 cmEstimate: € 50 / 70 -
#116Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.
Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.No longer availableDim. 241 x 156 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 408 x 307 cmEstimate: € 100 / 150 -
#668Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 281 x 191 cmEstimate: € 100 / 120 -
#746Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 516 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#516Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#778Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 163 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1101Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 199 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1088EspartaEen handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 429 x 295 cmEstimate: € 220 / 240 -
#1068Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#777Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 198 cmEstimate: € 200 / 300 -
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#706Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol met een centraal medaillon in het decor.
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 165 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#267Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel.
Trois statuettes en porcelaine polychrome signées M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#1032Millet“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een centrale diamant van ± 0,25 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 600 / 700 -
#291Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk met een handgeschilderd decor van spelende kinderen in de winter.
Paire de petits vases en faïence polychrome à décor d’enfants jouant dans la neige peints à la main.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#835Een eikenhouten vitrinekastje.
Petite vitrine en chêne.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#302Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Poort van een landhuis”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Porte de maison de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310Een 18 karaats geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een robijntje.
Epingle en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un petit rubis.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 150 / 250 -
#567Een paar Chinese juwelenkabinetjes van roodgelakt hout met messingen monturen en jade plaquettes.
Paire de cabinets à bijoux chinois en bois laqué rouge et aux montures en laiton et plaquettes de jade.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#2Mendoza“Zicht op San Giorgio, Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Vue sur San Giorgio, Venise”. Huile sur panneau. Signée. XXe siècle.No longer availableDim. 9,5 x 13,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#559Alfred Bollaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231Een Mariabeeld van monochroom wit biscuit, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie stolpen.
La Sainte Vierge en biscuit monochrome blanc, flanqué de deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120

