Similar lots by type
-
#735Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 207 x 167 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675GoumEen handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 144 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#745Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 208 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515EnrineEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 276 x 180 cmEstimate: € 80 / 100 -
#505JaldarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 219 x 302 cmEstimate: € 100 / 180 -
#425KayseriEen Turks kleedje met vijf Mirabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#690GoumEen handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie faite main.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#575Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage en perforatie.
Un tapis persan en laine fait main. Usures et perforation.No longer availableDim. 359 x 283 cmEstimate: € 80 / 120 -
#765Een handgeknoopt Perzisch bidkleed.
Un tapis de prière persan noué main.No longer availableDim. 140 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#715Een wollen lopertje.
Un petit couloir en laine.No longer availableDim. 252 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#685MoriEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine faite main.No longer availableDim. 185 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 350 x 252 cmEstimate: € 300 / 500 -
#386Twee handgeknoopte Morikarpetjes van wol.
Deux carpettes Mori en laine faites mains.No longer availableDim. 118 x 77 & 120 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525TabrizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué main.No longer availableDim. 366 x 250 cmEstimate: € 300 / 500 -
#46Een paar handgeknoopte Perzische karpetjes van wol.
Une paire de carpettes persanes en laine faites mains.No longer availableDim. 149 x 94 & 82 x 118 cmEstimate: € 40 / 60 -
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535PurmatanEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine fait main.No longer availableDim. 182 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine faite main.No longer availableDim. 147 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#415GoumEen Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie.No longer availableDim. 115 x 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#266Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon.
Un tapis persan en laine avec médaillon central noué main.No longer availableDim. 289 x 192 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#632Een lot kunstboeken. Twee boeken over Fernand Khnopff en Zes boeken over James Ensor. Waaronder “James Ensor tekeningen en prenten”; Mercatorfonds; 1987, “ Bij Ensor op Bezoek”, Pandora, “James Ensor - De bende van Oostende”, Gemeentekrediet, 1996 etc...
Lot de livres d’art. Deux traitant sur Fernand Khnopff et six sur James Ensor. Dont “James Ensor, tekeningen en prenten”, Mercatorfonds 1987. “Bij Ensor op bezoek”, Pandora. “James Ensor - De bende van Oostende”. Gemeentekrediet 1996 etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#259“Damesportret”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 150 / 250 -
#349W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#346Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.
Table D-end en acajou. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641Val St. LambertEen soliflore op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal met in de massa groen gekleurde motieven. Beide gemerkt onderaan.
Un vase soliflore sur pied et un vase en cristal taillé incolore et coloré vert dans la masse, motifs en couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#785Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).
Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Willem DolphynPeriod: 1935- 2016“Stilleven met pijp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Nature morte à la pipe”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#720Een Engelse wandelstok met degen, de handgreep versierd met sterling zilveren kop. Gedateerd met jaarletter ‘P’ voor 1889.
Une canne Anglaise avec une épée dont la poignée est décorée d’une tête d’argent. Datée avec une lettre ‘P’ 1889.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200 / 220 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kasteel Kleidal, Aartselaar”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
”Kasteel Kleidal. Aartselaar.” Une eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 35,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#405Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#677Een lot van drie antieke parasolletjes, waarbij één met bloemendecor, in mooie staat, de anderen met versleten bekleding, maar de basis intact.
Un lot de trois ombrelles anciennes, dont une avec un décor floral en bon état, les deux autres avec un revêtement usé mais la base intacte.No longer availableDim. 100, 93 & 77 cmEstimate: € 100 / 150

