Similar lots by type
-
#825Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#782Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 299 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#394Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#405Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#655SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#635Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#420Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.No longer availableDim. 60 x 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#455Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#806Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
Un fauteuil-en-cabriolet sculpté. Nous ajoutons un petit banc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#773Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60 / 80 -
#735Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 242Estimate: € 100 / 140 -
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80 -
#775HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220 / 280 -
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#575KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#797Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#842Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#386Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#115Een paar 18 karaats wit gouden art deco oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,66 gEstimate: € 800 / 1000 -
#843Een Engelse breakfasttable van mahoniehout met twee neerklapbare uiteinden.
Une table de petit-déjeuner anglaise en acajou avec deux abattants.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#266Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#263“Pratende jonge vrouwen en een jonge man met bloemen bij de fontein”. Een groep van monochroom wit biscuit. Restauratie aan een handje en een voetje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant des jeunes femmes et un jeune homme en conversation et au fleurs près d’une fontaine. Une main et un pied restaurés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#378“Vlaggen en wimpels. Aandenken van Oud-Vlaenderen”. Een tweetalige uitgave.
”Drapeaux et banderoles. Souvenir de Oud-Vlaenderen”. Une édition bilingue.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#47StaffordshireEen paar aardewerken honden met bronsverf. Perfecte staat.
Paire de chiens en faïence bronzés. Parfait état.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#702Een paar fauteuils-en-cabriolet van gebeeldhouwd beukenhout, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en hêtre sculpté, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 120 / 180 -
#341Meriden Britannia Company, ConnecticutEen vijfdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal in Duitse stijl, versierd met eikels en eikenbladeren. Gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Garniture à café et à thé en métal argenté de style allemand, décor aux glands et aux feuilles de chêne. Avec marque. Sucrier sans couvercle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#464Beatrijs Lombaerts“Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Printemps”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240

