Other lots in this auction
-
#197
“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#41
“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#17
Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50/70 -
#359A. Decroos
“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#332
Een lot van twaalf aardrijkskundige didactische platen in één kader.
Un lot de douze plaques didactiques géographiques dans un seul cadre.No longer availableDim. 89 x 109 cmEstimate: € 80/120 -
#198
Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.No longer availableDim. 1642,15 gEstimate: € 800/900 -
#187
Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.
Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180/240 -
#75
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. Maat 49.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. Taille 49.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 650/700 -
#346
Een ovaal bijzettafeltje met tussenblad. Eén bevestiging van een pootje te herstellen.
Une table d'appoint ovale avec entretoise. Fixation d'un pied à réparer.No longer availableDim. 80 x 42 cmEstimate: € 50/60 -
#288
Een siervaasje op voet van Beiers porselein met een bloemendecor in een uitsparing op kobaltblauwe achtergrond. Bijgevoegd twee Grieks-porseleinen vaasjes met verguld decor op zwarte fond.
Un vase décoratif à base de porcelaine bavaroise avec un motif floral dans un renfoncement sur un fond bleu cobalt. Ci-joint deux vases en porcelaine grecque à décor doré sur fond noir.No longer availableDim. 30 & 11 cmEstimate: € 60/70 -
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
Quatre lances africaines en fer forgé et bois.No longer availableDim. l: 240 cmEstimate: € 25/35 -
#289Goebel, Germany
“Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.
Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/60