Other lots in this auction
-
#333Lladro
“De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.
"La porteuse d'eau", "Deux soeurs", "La fille aux pigeons". Trois groupes en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm - 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 115 cmEstimate: € 40 / 50 -
#543
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
Paire de petites cassolettes en régule sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187Val Saint-Lambert
Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.
Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#682
Een brede verchroomde wandkapstok.
Un large porte-manteau mural chromé.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#544
Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.
Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 250 / 300 -
#425
Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277Geert Kunen
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#408
Twee houten sculpturen van monniken.
Deux sculptures en bois de moines.No longer availableDim. h: 24 cm & 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
Paire d'appliques murales moulées baroques.No longer availableDim. L. 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565
Een verlengbare mahoniehouten tafel. Met drie verlengbladen.
Une table à allonges en acajou. Avec trois lames d'extension.No longer availableDim. H:75 cmEstimate: € 100 / 150