Similar lots by type
-
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 119 cmEstimate: € 40/60 -
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120/180 -
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200/220 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#1112
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#293
Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 124 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#184Gustave WalckiersPeriod: 1831-1891
“Brusselse Wolstraat met het Justitiepaleis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue au Laine à Bruxelles avec le Palais de Justice”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 2000/4000 -
#1051
En lot van vier kunstboeken met betrekking tot Servaes, Raveel, Matisse en Van Gogh.
Lot de quatre livres traitant les artistes Servaes, Raveel, Matisse et Van Gogh.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#548
Een fishtank van meerkleurig Chinees porselein met een decor van paradijsvogels in een bloemenstruik en goudvissen binnenin.
Aquarium chinois en porcelaine multicolore. Décor de buissons fleuris et oiseaux de paradis. Décor de poissons rouges à l’intérieur.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#391
Een plateau en een schaaltje van zwartgelakt metaal met handgeschilderde decors, waarvan het tweede ingelegd met paarlemoer. We voegen er een mahoniehouten dienblad aan toe.
Plateau et plat en métal laqué noir aux décors peints à la main dont le second incrusté de nacre. Nous ajoutons un plateau en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#575Casio
Twee verschillende horloges van roestvrij staal en kunststof.
Deux montres en acier inoxydable et plastique.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#301
Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/120 -
#1021
Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.
Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#795Go
Twee verschillende horloges van roestvrij staal.
Deux montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#817
Een lot van twaalf verschillende porseleinen popjes. Grotendeels gemerkt.
Ensemble de douze petites poupées en porcelaine. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#95
Een 19de eeuws geajoureerd 18 karaats geel gouden kruis gemonteerd als broche.
Croix en or jaune 18 ct ajourée pouvant servir comme broche. XIXe siècle.No longer availableDim. 9,56 gEstimate: € 350/450 -
#362F. Symons
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée et datée 1911.No longer availableDim. 50 x 52 cmEstimate: € 50/80 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120