Similar lots by type
-
#575
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
Un tapis chinois en laine noué à la main avec un décor intérieur.No longer availableDim. 183 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#690
Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40/50 -
#565
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 410 x 107 cmEstimate: € 80/120 -
#630
Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.No longer availableDim. 125 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#635
Een geweven rond vloerkleed met rozendecor.
Un tapis rond tissé à décor de roses.No longer availableDim. Ø: 182 cmEstimate: € 20/40 -
#445
Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de petits tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 83 cmEstimate: € 30/50 -
#605
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 173 x 96 & 156 x 106 cmEstimate: € 30/40 -
#585
Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
Un tapis Bochara en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 158 x 92 cmEstimate: € 25/35 -
#465
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un décor floralNo longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 120/200 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#595
Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.No longer availableDim. 170 x 100 & 126 x 62 cmEstimate: € 20/30 -
#680
Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes Mori en laine. Nouées main.No longer availableDim. 105 x 62 & 78 x 30 cmEstimate: € 30/50 -
#560
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200/300 -
#455
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
Une carpette persane en soie nouée à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 183 x 125 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25/35 -
#615
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.
Deux tapis en laine noués à la main, un turc (Kayseri) et un tunisien.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30/50 -
#555
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50/60 -
#665
Een handgeknoopte wollen kelim.
Un kilim en laine à la main.No longer availableDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60/80 -
#700
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 200 x 140 cmEstimate: € 25/35 -
#610
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60/80 -
#685
Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
Lot de trois petits tapis orientaux en laine noués à la main, dont un tapis de prière (avec légère usure).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40/80 -
#645
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 174 x 130 cmEstimate: € 30/50 -
#425
Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#695
Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
Un tapis en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#620Turfmaster
Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
Un set de golf complet avec treize bâtons dans un étui de transport et avec chariot. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#444
Een reeks van vier Japanse prenten op rijstpapier. Naar de XIXe eeuw.
Une série de quatre estampes japonaises sur papier de riz. Vers le XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).No longer availableDim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cmEstimate: € 250/350 -
#507
“Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 500/550 -
#126
Een tweeledige Bretoense kast, rijkelijk versierd met gesculpteerde versieringen en gedraaide spijltjes. De twee paneeldeuren met boeren- en ambachtstaferelen.
Un cabinet breton en deux parties, richement décoré de décors sculptés et de barres torsadées. Les deux portes à panneaux avec scènes paysannes et artisanales.No longer availableDim. 195 x 85 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#648
Een roodkoperen bakboordlantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de port en cuivre du S.S. Recordo.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#697Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
Une bouteille d'eau de toilette et une bouteille d'”eau défendue” en boîtes.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#362
Twee gepolychromeerde gipsen hoofdjes als wandversiering. China, jaren ‘60.
Deux têtes en plâtre polychrome comme décoration murale. Chine, années 1960.No longer availableDim. h: 20 en 23 cmEstimate: € 35/45 -
#235
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 280/350 -
#6
Een messingen dienblad op vouwpoot.
Un plateau en laiton sur pied pliant.No longer availableDim. 64 x 39 cmEstimate: € 30/40 -
#98Alfons Lambert (Albert) BaggenPeriod: 1862-1937
“Le printemps”. Een gebeeldhouwd albasten meisjesbuste. Gesigneerd.
Le printemps. Un buste de fille en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#108
Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.
Un buste de femme en bronze, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 22 cm (buste); 60 cl (lamp)Estimate: € 80/120