Similar lots by type
-
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#700Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 200 x 140 cmEstimate: € 25 / 35 -
#695Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
Un tapis en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een geweven rond vloerkleed met rozendecor.
Un tapis rond tissé à décor de roses.No longer availableDim. Ø: 182 cmEstimate: € 20 / 40 -
#555Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50 / 60 -
#585Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
Un tapis Bochara en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 158 x 92 cmEstimate: € 25 / 35 -
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25 / 35 -
#615Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.
Deux tapis en laine noués à la main, un turc (Kayseri) et un tunisien.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.No longer availableDim. 125 x 125 cmEstimate: € 40 / 50 -
#690Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#575Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
Un tapis chinois en laine noué à la main avec un décor intérieur.No longer availableDim. 183 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#665Een handgeknoopte wollen kelim.
Un kilim en laine à la main.No longer availableDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#645Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 174 x 130 cmEstimate: € 30 / 50 -
#435Een handgeknoopt Perzisch zijden karpetje.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 185 x 125 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.No longer availableDim. 170 x 100 & 126 x 62 cmEstimate: € 20 / 30 -
#455Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
Une carpette persane en soie nouée à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 183 x 125 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
Lot de trois petits tapis orientaux en laine noués à la main, dont un tapis de prière (avec légère usure).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#425Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 410 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de petits tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 83 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 173 x 96 & 156 x 106 cmEstimate: € 30 / 40 -
#680Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes Mori en laine. Nouées main.No longer availableDim. 105 x 62 & 78 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#190Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).No longer availableDim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#577Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
Un bâton de loterie en verre multicolore.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579Hugo Quirynen“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150 / 180 -
#550Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#240Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 K serties de quatre diamants et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#584Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Un cadre de miroir avec une photo de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#423Een vaas van rood Muranoglas.
Un vase en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152Jef Louis Van Leemputten“Kippen nabij het hok.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Poulets près du poulailler. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 360 / 440 -
#443Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
Un refroidisseur à vin en métal argenté pour deux bouteilles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 140 / 160 -
#664BuschEen oude radio in bakelieten kast. Type DAC. 90. A. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk). 1950 - 1959.
Une vieille radio dans un meuble en bakélite. Type DAC. 90. A. Avec prise de type G (Royaume-Uni). 1950 - 1959.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#21SwizaEen tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
Une horloge de table dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35

