#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#682Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
#636Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#479Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
#609J. De Meyer“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#274F. de Bruyd“Dame met parasol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#219“Herder met koeien aan de drinkplaats” & “Paarden”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
Berger avec des vaches à l'abreuvoir & Chevaux. Une paire de peintures à l'huile sur panneau dans l'esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#244K. M. Van de Laar“Winters zicht met hoeves aan een stroom” & “Houtsprokkelaars met paardenkar in het bos”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue d'hiver avec fermes au bord d'un ruisseau & Ramasseurs de bois avec charrette à cheval dans la forêt. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200 / 260 -
Trois assiettes de Chine-de-commande, ornées de décors floraux. Une intacte et deux avec fêlures et éclats. Circa 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80