#564Een kleine bronzen Quan Yin.
#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#187Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Un casque persan Kulah Khud à décor damassé et ciselé sur fond noir. Sur le dessus du casque convexe une pointe quadrangulaire et deux porte-aigrettes et au dos une cotte de mailles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cm - Ø 21 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#352“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
#699Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
“Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180