Other lots in this auction
-
#427Een aardewerken kruik, bekleed met verzilverd en gedreven koper en versierd met been.
Cruche en faïence, plaquée de cuivre argenté et martelé et décorée d'os.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#67Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deens werk. Zilverlaag grotendeels verdwenen.
Service à thé et café en métal argenté comprenant quatre pièces sur un plateau. Travail danois. L’argenterie a en grande partie disparu.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#101“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#185Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#157“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.
Cheval sur une clôture. Statue en bronze patiné d'après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cmEstimate: € 320 / 400 -
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Een Engelse gefineerd mahoniehouten breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier gevitreerde deuren.
Bibliothèque à façade anglaise en placage d'acajou avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées en haut.No longer availableDim. 215 x 203 x 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#354F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#290Een 18 K witgouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt avec des diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 250 / 350 -
#621Vaas uit de sixties.
Vase des années soixante.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 30 / 40

