Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#535Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
#657“Romain Malfliet”. Kunstboek ed. 1980.
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#97Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram
#256WarminckEen kleine staande klok in gefineerd notenhouten kast en het werk met dag-nachtmechanisme.
Une petite horloge grand-père dans un boîtier en placage de noyer et le travail avec mécanisme jour-nuit.No longer availableDim. 185 x 48 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#339R. Brunef“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors Imari. Époque Qianlong. Légers bords endommagés.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
Grand plat en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Circa 1800. Intact.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#153Een driedelige art deco schouwklok in meerkeurig marmer en onyx.
#662Joz. De Swerts“Joz. De Swertz”. Een zelfportret in pastel op papier.
#100Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamant in markies geslepen van +- 1,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2400 / 3000