Other lots by Hereke
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#636
#346
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#586Heriz
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#656Amanaban
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#766
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#336Malayer
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 114 cmEstimate: € 40 / 60
#440
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#448
Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#669Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
”Portrait d’homme”, “Portrait de femme” & “Personnages”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole. Signées.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#53
Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#640Girard Perregaux
Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#411
Een lot van 14 boeken met betrekking tot heemkunde, industriële archeologie enz. Ed. Mercator Fonds, Tabor enz.:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”. - enz.
Un lot de livres:- “Volkshuisraad in Vlaanderen”. J. Weyns/ 4 volumes- “Industriële revolutie in de provincie Antwerpen. R. Baetens.- “Waterdruk in Antwerpen...”- “Kracht van wind en water”. P. Bautens.- “Het Hertogdom Brabant in kaart en prent”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#625
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#345
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600 / 800 -
#70
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450 / 550 -
#395
Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#798
Een opvouwbare schildersezel.
Un chevalet pliable.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Deux épingles en or serties de petites pierres précieuses. Nous ajoutons un exemplaire en métal argenté.No longer availableDim. 2,53 gEstimate: € 60 / 100